UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja po raz kolejny byłem wczoraj na Elbląskiej Starówce o godz 17.00.Ludzie jak szli to i szli dalej nikt się nie zatrzymał. Bo po co. Przy ogródkach jak siedzieli tak i siedzieli i nikt dupy nie ruszył znad żarcia i piwska. Może bali się że wystygnie? Nie wiem. I. .. tylko dwie dziarskie staruszki typowe, ,mocherowe babcie'' wstały karnie i stały wyprężone nieruchomo jak na warcie aż nie umilkła syrena. Szacun.


Anuluj