UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego tylko warszawskie? Może świętujmy jeszcze kościuszkowskie, styczniowe, listopadowe, i poznańskie i trzy śląskie. Oni zgineli za darmo?


Anuluj