UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego tylko warszawskie? Może świętujmy jeszcze kościuszkowskie, styczniowe, listopadowe, i poznańskie i trzy śląskie. Oni zgineli za darmo?
A dlaczego tylko warszawskie? Może świętujmy jeszcze kościuszkowskie, styczniowe, listopadowe, i poznańskie i trzy śląskie. Oni zgineli za darmo?