36
15.07.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co do długości pasa- są samoloty które wymagają 1500m a to już realne u nas- np ATR czy wersje 737 STOL, no i mnóstwo mniejszych dyspozycyjnych. potrzeba tylko betonu z oświetleniem nocnym!
(2012.07.16)

info

0  
  0
Widzę, że niektórym potrzeba trochę optymizmu, a innym realizmu. Impreza moim zdaniem udana. Potknięcia organizatorom zdarzają się i na największych pokazach. Niektórzy na siłę chcą uszczęśliwić skoczków Antkiem, a im o dziwo bardziej odpowiada nowy samolot :-) A co do pasa i wielkiego lotniska, wprawdzie to temat o lataniu, ale zejdźcie na ziemię i na razie zapomnijcie o tym. Ekonomia jest nieubłagana. Chyba, że ktoś ma dużo zbędnej kasy, to może sobie zbudować betonową ścieżkę do nikąd.
Tadd (2012.07.16)

info

0  
  0
Już jeden taki był w Elblągu co wybudował asfaltową ścieżkę do nikąd za ciężkie pieniądze.
trolololo (2012.07.16)

info

0  
  0
Ktoś się orientuje co to za grupa fotografów wykonywała szereg zdjęć? A dokładnie bawiące się dzieci?
uczestnik (2012.07.16)

info

0  
  0
A ja się pytam, kiedy się nauczycie gramatyki i ortografii polskiej, co ? BANDO BEZMÓZGICH HATER'ÓW !
HTR (2012.07.16)

info

0  
  0
i znowu pampers pełny. ..
(2012.07.16)

info

0  
  0
A wiecie Wy że wyszły dwie ciekawe książki autorstwa Edwarda Jaremczuka - Ze spadochronem w tle i druga Związki Elbląga i jego mieszkańców z lotniskiem na przestrzeni 100 lat ?????
(2012.07.16)

info

0  
  0
A Ty HTR nie bądź taki mądry, bo aby krytykować innych, to samemu trzeba być bezbłędnym, prawda? Pytać się to znaczy pytać siebie /np. retorycznie/, a kogoś to po prostu pytamy /bez się/. Jarzysz ?
buahahaha (2012.07.16)

info

0  
  0
Szkoda mi An-2 tak jak wielu innych rzeczy których już nie ma na naszym lotnisku. Pas startowy? Przydałby się ale nasza łączka jest za krótka na przyjmowanie Boeingów i ATR-ów. Nawet z długim pasem startowym. Ale są samoloty pasażerskie które nie potrzebują długich pasów startowych. Niestety na nasze polskie chore zarządzanie lotnictwem ( Urząd Lotnictwa Cywilnego który niszczy to lotnictwo wydając najbardziej idiotyczne na świecie przepisy ) skutecznie stłumi zapędy entuzjastów budowy pasa startowego na naszym lotnisku. Nawet jeżeli pas powstanie to i tak ci dziwni ludzie z ULC zabronią korzystać z tego pasa małym samolotom pasażerskim. U Czechów jest inaczej. Tam można latać nawet na miotle (Nie mamy dostępu do morza to naszym morzem jest powietrze - bardzo mądrze myślą, nie?). Polskie realia są inne. Pozdrawiam wszystkich miłośników lotnictwa - Pipek.
(2012.07.16)

info

0  
  0
Do trolololo. Ty oszołomie, który podstawówkę kończył trzynaście lat. Jak byś miał trochę chęci to znalazł byś tam pracę za niezłe pieniądze. Widać jesteś za mało rozgarnięty, więc napiszę wprost ( bez urazy dla normalnych elblążan) Tam nie ma piekarni ani hipermarketów, gdzie skanuje się towary. Tam jest przemysł gdzie trzeba coś umieć poza biadoleniem. Przemysł jełopie - rozumiesz? Wszystkie spółki Alstomu szukają pracowników - Mag Gear płaci lekko po 5000 zł na łapę. Nie masz jaj podjąć takiej pracy? A może jesteś po prostu za głupi? Modrzewina to był niewypał ale stanie się po mału sporą dzielnicą przemysłową. Jest produkcja okien, obróbka stali. .. no i fakt - park technologiczny, który jest do. .. wyciągania kasy z EU? A za dwa trzy lata będzie też rynek przeniesiony z dzisiejszego placu i i komunikacja. Poczekajmy troszkę a może coś się ruszy. Najlepiej mieć dwie klasy podstawówki i udawać kozaka.
Gawel (2012.07.16)

info

0  
  0