UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda mi An-2 tak jak wielu innych rzeczy których już nie ma na naszym lotnisku. Pas startowy? Przydałby się ale nasza łączka jest za krótka na przyjmowanie Boeingów i ATR-ów. Nawet z długim pasem startowym. Ale są samoloty pasażerskie które nie potrzebują długich pasów startowych. Niestety na nasze polskie chore zarządzanie lotnictwem ( Urząd Lotnictwa Cywilnego który niszczy to lotnictwo wydając najbardziej idiotyczne na świecie przepisy ) skutecznie stłumi zapędy entuzjastów budowy pasa startowego na naszym lotnisku. Nawet jeżeli pas powstanie to i tak ci dziwni ludzie z ULC zabronią korzystać z tego pasa małym samolotom pasażerskim. U Czechów jest inaczej. Tam można latać nawet na miotle (Nie mamy dostępu do morza to naszym morzem jest powietrze - bardzo mądrze myślą, nie?). Polskie realia są inne. Pozdrawiam wszystkich miłośników lotnictwa - Pipek.