UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja się pytam, kiedy się nauczycie gramatyki i ortografii polskiej, co ? BANDO BEZMÓZGICH HATER'ÓW !
HTR
A ja się pytam, kiedy się nauczycie gramatyki i ortografii polskiej, co ? BANDO BEZMÓZGICH HATER'ÓW !
HTR