A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Wieloletni Plan Inwestycyjny do 2020 roku dla miasta Elbląga" zakłada rozbudowę obecnego lotniska sportowego i przystosowanie do obowiązujących standardów dla potrzeb lotnictwa cywilnego w perspektywie lat 2016-2020[1]. '' KIEDY GRZESIU PYTAM SIE KIEDY??
nie wiesz kiedy ? wtedy kiedy będzie aqua park i stadion wtedy kapiszi
Wczoraj w Modlinie otwarto śródlądowe lotnisko pasażerskie. Modlin-mieścina duzo mniejsza od Elbląga. Tam się dało a w Elblągu? No cóż. Gdy władza wyciąga łapy po łapówki od inwestorow go wielkie g. .. no bedzie w Elblągu.
W Modlinie się "dało" bo tam był gotowy pas startowy o długości 2.5km. A taki popularny niewielki embraer potrzebuje tych 2km pasa. Więc teraz kombinujcie sobie gdzie chcecie te min 2km pasa zmieścić aby takie lotnisko miało sens.
Szkoda ze nie myśli się perspektywicznie, bo lotniska właśnie takie małe to przyszłość, mamy pecha !!!!!
A ja mam zdjecie z chuckiem norrisem buhahahaha
Na lotnisku był festyn, były iskry, śmigłowiec, grupa Żelazny. Gdyby chcieć i móc można by pokazać samolot pasażerski, statek kosmiczny, ufo, ale gdzie w tym nasz aeroklubu. Antek sprzedany, szybowce i samoloty bez certyfikatów uziemione. Nie ma kto szkolić, nie ma na czym latać, nie ma kto obsługiwać sprzętu. Tych kilku psujów z drachetami kupionymi z zachodnich szrotów to pseudo asy przestworzy, którzy doprowadzą do końca jakiekolwiek latanie w Elblągu.
Trzeba zrobić akcję zbiórki pieniędzy na nowy samolot dla skoczków, tak jak przed II wojną zbierano na uzbrojrnie. Panowie z aeroklubu, wiara przenosi góry. .. ..
Cessnę C208B (Grand Caravan).