UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzę, że niektórym potrzeba trochę optymizmu, a innym realizmu. Impreza moim zdaniem udana. Potknięcia organizatorom zdarzają się i na największych pokazach. Niektórzy na siłę chcą uszczęśliwić skoczków Antkiem, a im o dziwo bardziej odpowiada nowy samolot :-) A co do pasa i wielkiego lotniska, wprawdzie to temat o lataniu, ale zejdźcie na ziemię i na razie zapomnijcie o tym. Ekonomia jest nieubłagana. Chyba, że ktoś ma dużo zbędnej kasy, to może sobie zbudować betonową ścieżkę do nikąd.
Tadd