36
15.07.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiecie moja koleżanka Kasia, mówiła że był tam Chuck ''Chuck''y '' Norris
Frankie ''Franckiensurt'' (2012.07.17)

info

0  
  0
Wczoraj 16:19 był Chuck Norris (Ч а к Н о р р и с ) i robiono mu zdjęcia z innymi ludźmi. Czyli z Elblążanami. Ortografia ładna ludzie. A wy piszecie komentarze jak kura pazurem. A z rzeczywistości (realing) mam kury.
Kkkkkk (2012.07.17)

info

0  
  0
Czy były f16 albo f117 ???
(2012.07.17)

info

0  
  0
Gawel Ty się tak już nie spinaj jakbyś na kiblu klocka stawiał. Wzięli hektary za grosze od wojska a teraz chcą sobie cenią jak cygan za matkę. Drugiego Okęcia Wam się zachciewa. Poczekajcie trochę, przyjedzie Jarek K. z wizytą znowu i znów mam naobiecuję. Do przekopu mierzei dorzuci jeszcze Wam lotnisko cywilne. Aha i odłączenie od Olsztyna. A już pisząc bardziej serio to obecnie po otwarciu obwodnicy gdańskiej na lotnisko dojechać można w mniej niż godzinę. Więc nie ma najmniejszego sensu pakować grube miliony w coś co będzie jedynie fanaberią małego człowieka z dużymi kompleksami.
trolololo (2012.07.17)

info

0  
  0
Ciekawe które lotnisko zamkną wcześniej Dajtki czy nasze ?
(2012.07.19)

info

0  
  0
Chuck tam był. .. Ale ja nie. .. .. Daj LOVE IT na movie star planet mam login Chuckowiec; )
Hah , ach moje żarty (2012.10.08)

info

0  
  0