A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiecie moja koleżanka Kasia, mówiła że był tam Chuck ''Chuck''y '' Norris
Wczoraj 16:19 był Chuck Norris (Ч а к Н о р р и с ) i robiono mu zdjęcia z innymi ludźmi. Czyli z Elblążanami.
Ortografia ładna ludzie. A wy piszecie komentarze jak kura pazurem. A z rzeczywistości (realing) mam kury.
Czy były f16 albo f117 ???
Gawel Ty się tak już nie spinaj jakbyś na kiblu klocka stawiał. Wzięli hektary za grosze od wojska a teraz chcą sobie cenią jak cygan za matkę. Drugiego Okęcia Wam się zachciewa. Poczekajcie trochę, przyjedzie Jarek K. z wizytą znowu i znów mam naobiecuję. Do przekopu mierzei dorzuci jeszcze Wam lotnisko cywilne. Aha i odłączenie od Olsztyna. A już pisząc bardziej serio to obecnie po otwarciu obwodnicy gdańskiej na lotnisko dojechać można w mniej niż godzinę. Więc nie ma najmniejszego sensu pakować grube miliony w coś co będzie jedynie fanaberią małego człowieka z dużymi kompleksami.
Ciekawe które lotnisko zamkną wcześniej Dajtki czy nasze ?
Chuck tam był. .. Ale ja nie. .. ..
Daj LOVE IT na movie star planet mam login Chuckowiec; )