Już jeden taki był w Elblągu co wybudował asfaltową ścieżkę do nikąd za ciężkie pieniądze. trolololo
Już jeden taki był w Elblągu co wybudował asfaltową ścieżkę do nikąd za ciężkie pieniądze.