UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do trolololo. Ty oszołomie, który podstawówkę kończył trzynaście lat. Jak byś miał trochę chęci to znalazł byś tam pracę za niezłe pieniądze. Widać jesteś za mało rozgarnięty, więc napiszę wprost ( bez urazy dla normalnych elblążan) Tam nie ma piekarni ani hipermarketów, gdzie skanuje się towary. Tam jest przemysł gdzie trzeba coś umieć poza biadoleniem. Przemysł jełopie - rozumiesz? Wszystkie spółki Alstomu szukają pracowników - Mag Gear płaci lekko po 5000 zł na łapę. Nie masz jaj podjąć takiej pracy? A może jesteś po prostu za głupi? Modrzewina to był niewypał ale stanie się po mału sporą dzielnicą przemysłową. Jest produkcja okien, obróbka stali. .. no i fakt - park technologiczny, który jest do. .. wyciągania kasy z EU? A za dwa trzy lata będzie też rynek przeniesiony z dzisiejszego placu i i komunikacja. Poczekajmy troszkę a może coś się ruszy. Najlepiej mieć dwie klasy podstawówki i udawać kozaka.
Gawel