62
18.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Władze, rządzący, GDDKiA i inne bonzy nic nie poradzą na TĄ drogę. Nie ma się ich co czepiać. Ta droga jest taka kręta z 2 powodów (oba są nie do przejścia). Od północy ograniczenie w postaci rzeki Fiszewki, od południa w postaci chłopa pańszczyźnianego który z widłami stoi na straży swojej własności i wywłaszczyć się nie da. Jak do tego dodać odpowiednie centralne zarządzenia które nie pozwalają przekształcić najlepszych ponoć ziem rolnych jakie mają Żuławy to jesteśmy w czarnej d. .. e. I prostej autostrady tam nie będzie.
gmak (2012.06.18)

info

0  
  0
Gościu od psiarni kup sobie kozę i gumofilce a jak nie będziesz wiedział jak skompletować wal do psiarni.
(2012.06.18)

info

0  
  0
co za I. dioci piszą te wszystkie komentarze ? Ludzie zastanówcie się nad sobą, bo aż żal. Troche empatii. Ciekawe czy jak by zginął w tym wypadku ktoś z waszej rodziny to tak samo byście pisali. Zginął człowiek, a wy tu uskuteczniacie jakieś żałosne teksty. Zajmijcie się swoimi sprawami ! Szkoda słów. .
blis (2012.06.18)

info

0  
  0
niech ci kamil ziemia lekką będzie!!! wyrazy współczucia rodzinie i bliskim!!!
wm (2012.06.18)

info

0  
  0
wypadki na tej drodze są na porządku dziennym. jeżdżę tą drogą w okresie letnim przez kilka lat. oglądałem szereg wypadków na tej drodze. oznakowanie i ograniczenia prędkości uważam za b. dobre. zamontowane bariery ochronne spełniają swoją role. wg mnie i moich obserwacji przyczyny wypadków to nie przestrzeganie ograniczeń prędkości, wyprzedzanie na podwójnych liniach ciągłych, na łukach drogi mimo ograniczenie prędkości i podwójnych linii ciągłych. są to przeważnie kierowcy młodzi nie wiem komu chcą zaimponować. na tej drodze powinna b. często być policja z foto radarem -może by to pomogło bo na głupotę ludzką jak do tej pory nie ma lekarstwa a wypadki i kalectwo nie są nikomu potrzebne. jadąc wolno i zgodnie z przepisami mam zawsze jakąś szanse w razie wypadku.
AMATOR JAZDY. (2012.06.18)

info

0  
  0
Kamil :((((( Dlaczego. ;
(2012.06.18)

info

0  
  0
Czy te wszystkie zjadliwe komentarze - pod wszelakimi adresami, cokolwiek zmienią? Jeżdżę tą drogą co najmniej dwa razy dziennie, od poniedziałku do piątku, z 2,5 letnią córeczką z tyłu. I nie raz jakiś wariat jechał wprost na mnie, jakimś cudem do tej pory miałam pobocze do ucieczki. Nie oceniam powodów takiej jazdy, bo mogę się pomylić. Straszne to tylko, że dziś wracałam objazdem, a jutro znów zapakuję małą do auta i pojadę. Każdemu może zdarzyć się chwila nieuwagi, pośpiech, albo zmęczenie. Nie nam oceniać, nam, jeżdżącym, tylko uważać. Chwilę refleksji proszę Państwa, bo po prostu zginął człowiek.
smiledrem (2012.06.18)

info

0  
  0
faktycznie straszne że dziś wracałaś objazdem- Straszne jest to że zginął człowiek, anie spowodowane wypadkiem niedogodnosci
(2012.06.18)

info

0  
  0
gdzie na tym zdjeciu sa zakrety ?? owszem na tych dobrych do 'driftowania' zakretach smierci jest duzo wypadkow ale to jest znana prosta na ktorej kusi depnac jak sie wyjedzie z jeglownika
mino (2012.06.18)

info

0  
  0
jechałam do ega i po raz kolejny trafiłam na wypadek w tym samym miejscu. .ale w zyciu bym nie pomyslała, ze tym razem zginał ktos znajomy:((
(2012.06.18)

info

0  
  0