62
18.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak zwykle wina dróg, drogowców, rządu, drzew, ptaka, bo nasrał na maskę, tylko kierowcy są bez winy. Fajne by było gdyby zostało dobudowane drugie pasmo drogi, ale skoro go nie ma to może wystarczy jeździć przepisowo, żeby nie dochodziło do wypadków.
dota-031 (2012.06.19)

info

0  
  0
Kamil [*] Zawsze będę pamięć jak wyglądałeś przez okno, jakoś pusto na osiedlu gdy ciebie już nie ma :-(
Z osiedla (2012.06.19)

info

0  
  0
dlaczego TYLE deb. ilnych wypowiedzi?????
(2012.06.19)

info

0  
  0
kondolencje z głębi serc dla najbliższych Kamila przekazują jego znajomi i przyjaciele. .. [*]
(2012.06.19)

info

0  
  0
Rest in Peace Kamil szkoda
(2012.06.19)

info

0  
  0
Kondolencje można przekazać osobiście, a nie w komentarzach. Jeszcze zapalcie wirtualne świeczki, bo przecież tak trzeba. .Ludzie chore jest to co robicie !
ppol (2012.06.19)

info

0  
  0
Drodzy Państwo jak czytam co Wy piszecie to płakać się chce. Zginął cłowiek z komentarzy wynika, że młody dlaczego nie okazujecie szacunku w stosunku do sytuacji. Stało się i się nie odstanie tragedia dla rodziny nie wypisujcie bzdur. A jeżeli chodzi o drogę (zakręty) to nie dla koników ale to była droga przeciwlotnicza, kręty ze względu na samoloty. Trochę delikatności.
Polonista (2012.06.19)

info

0  
  0
Proszę na piszczcie, że to nie LEMUR???
(2012.06.19)

info

0  
  0
to nie lemur
(2012.06.19)

info

0  
  0
czy ten chłopak co zginął miał ksywę LEMUR?? o to mi chodzi
(2012.06.19)

info

0  
  0