UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jechałam do ega i po raz kolejny trafiłam na wypadek w tym samym miejscu. .ale w zyciu bym nie pomyslała, ze tym razem zginał ktos znajomy:((
jechałam do ega i po raz kolejny trafiłam na wypadek w tym samym miejscu. .ale w zyciu bym nie pomyslała, ze tym razem zginał ktos znajomy:((