UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jechałam do ega i po raz kolejny trafiłam na wypadek w tym samym miejscu. .ale w zyciu bym nie pomyslała, ze tym razem zginał ktos znajomy:((


Anuluj