UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Władze, rządzący, GDDKiA i inne bonzy nic nie poradzą na TĄ drogę. Nie ma się ich co czepiać. Ta droga jest taka kręta z 2 powodów (oba są nie do przejścia). Od północy ograniczenie w postaci rzeki Fiszewki, od południa w postaci chłopa pańszczyźnianego który z widłami stoi na straży swojej własności i wywłaszczyć się nie da. Jak do tego dodać odpowiednie centralne zarządzenia które nie pozwalają przekształcić najlepszych ponoć ziem rolnych jakie mają Żuławy to jesteśmy w czarnej d. .. e. I prostej autostrady tam nie będzie.

gmak