A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jaki kamil?
jaki cel przyświeca autorowi tych zdjęć zostawienie czytelnego kawałka tab. rej. czy chodzi o szczucie na siebie czytelników własnego portalu (których zapewne szanujecie) mało wam "syfu" w naszym kraju nie wystarczy ze zginał człowiek. pozdrawiam autora
brawo dla kierowcy-bohatera ciężarówki, który chciał ocalić życie, komuś kto jechał tak, że wyjechał na jego pas. gdyby nie wypadek, to pewnie nawet by się osobówka w takiej sytuacji nie zatrzymała
Droga dobra była dla krzyżaków jak jeżdzili na konikach między Elblągiem a Malborkiem. Jest kręta i prowadzi wzdłuż rzeki aby można było poić koniki. Ale obecnie już nie zdaje egzaminu bo koniki nie te co kiedyś. A po co te barierki ???
do goscia 2 wpisy powyzej- czlowieku - o jakim numerze rejestracyjnym mowisz?o tym że widac NE? i co pozatym?reszte sobie ktos dopowie czy moze chodzi ci o nr rejestracyjne karetek, policji srazaków?
wie moze ktos, z kim jeszcze kamil jechał wtedy to bardzo wazne !
ja wiem ale nie powiem
Wyrazy Współczucia dla Rodziny [*] Niech mu ziemia lekka bedZie...
Sorry, ale dopuszczalne 90KM/H to ten opelek zdecydowanie przekroczył, więc efekty są takie jakie są. Wojskowi powinni dodatkowe badania przed prawkiem przechodzić, bo myślenie logiczne im średnio wychodzi.