62
18.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sporu, co było przyczyną wypadku droga czy kierowca, już raczej nie rozstrzygniemy. Najważniejsze, to wyciągnąć naukę. Rządzący brać się do roboty i poprawiać drogi! Kierowcy zacznijcie myšleć o innych uczestnikach ruchu, a nie tylko o sobie!
Kierownica (2012.06.18)

info

0  
  0
jaki kamil?
(2012.06.18)

info

0  
  0
jaki cel przyświeca autorowi tych zdjęć zostawienie czytelnego kawałka tab. rej. czy chodzi o szczucie na siebie czytelników własnego portalu (których zapewne szanujecie) mało wam "syfu" w naszym kraju nie wystarczy ze zginał człowiek. pozdrawiam autora
UJ (2012.06.18)

info

0  
  0
brawo dla kierowcy-bohatera ciężarówki, który chciał ocalić życie, komuś kto jechał tak, że wyjechał na jego pas. gdyby nie wypadek, to pewnie nawet by się osobówka w takiej sytuacji nie zatrzymała
beniu (2012.06.18)

info

0  
  0
Droga dobra była dla krzyżaków jak jeżdzili na konikach między Elblągiem a Malborkiem. Jest kręta i prowadzi wzdłuż rzeki aby można było poić koniki. Ale obecnie już nie zdaje egzaminu bo koniki nie te co kiedyś. A po co te barierki ???
STARYDINO (2012.06.18)

info

0  
  0
do goscia 2 wpisy powyzej- czlowieku - o jakim numerze rejestracyjnym mowisz?o tym że widac NE? i co pozatym?reszte sobie ktos dopowie czy moze chodzi ci o nr rejestracyjne karetek, policji srazaków?
(2012.06.18)

info

0  
  0
wie moze ktos, z kim jeszcze kamil jechał wtedy to bardzo wazne !
(2012.06.18)

info

0  
  0
ja wiem ale nie powiem
(2012.06.18)

info

0  
  0
Wyrazy Współczucia dla Rodziny [*] Niech mu ziemia lekka bedZie...
Czytelnik_MOBI_91788 (2012.06.18)

info

0  
  0
Sorry, ale dopuszczalne 90KM/H to ten opelek zdecydowanie przekroczył, więc efekty są takie jakie są. Wojskowi powinni dodatkowe badania przed prawkiem przechodzić, bo myślenie logiczne im średnio wychodzi.
(2012.06.18)

info

0  
  0