UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co za I. dioci piszą te wszystkie komentarze ? Ludzie zastanówcie się nad sobą, bo aż żal. Troche empatii. Ciekawe czy jak by zginął w tym wypadku ktoś z waszej rodziny to tak samo byście pisali. Zginął człowiek, a wy tu uskuteczniacie jakieś żałosne teksty. Zajmijcie się swoimi sprawami ! Szkoda słów. .

blis

Anuluj