UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za I. dioci piszą te wszystkie komentarze ? Ludzie zastanówcie się nad sobą, bo aż żal. Troche empatii. Ciekawe czy jak by zginął w tym wypadku ktoś z waszej rodziny to tak samo byście pisali. Zginął człowiek, a wy tu uskuteczniacie jakieś żałosne teksty. Zajmijcie się swoimi sprawami ! Szkoda słów. .
blis