UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co za I. dioci piszą te wszystkie komentarze ? Ludzie zastanówcie się nad sobą, bo aż żal. Troche empatii. Ciekawe czy jak by zginął w tym wypadku ktoś z waszej rodziny to tak samo byście pisali. Zginął człowiek, a wy tu uskuteczniacie jakieś żałosne teksty. Zajmijcie się swoimi sprawami ! Szkoda słów. .
blis