UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wypadki na tej drodze są na porządku dziennym. jeżdżę tą drogą w okresie letnim przez kilka lat. oglądałem szereg wypadków na tej drodze. oznakowanie i ograniczenia prędkości uważam za b. dobre. zamontowane bariery ochronne spełniają swoją role. wg mnie i moich obserwacji przyczyny wypadków to nie przestrzeganie ograniczeń prędkości, wyprzedzanie na podwójnych liniach ciągłych, na łukach drogi mimo ograniczenie prędkości i podwójnych linii ciągłych. są to przeważnie kierowcy młodzi nie wiem komu chcą zaimponować. na tej drodze powinna b. często być policja z foto radarem -może by to pomogło bo na głupotę ludzką jak do tej pory nie ma lekarstwa a wypadki i kalectwo nie są nikomu potrzebne. jadąc wolno i zgodnie z przepisami mam zawsze jakąś szanse w razie wypadku.

AMATOR JAZDY.

Anuluj