A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
WNIOSEK JEST PROSTY, JEZELI ZACHUD SIE WYCOFUJE TO ZNACZY ZE PRODUCENT TURBIN SZUKA NOWYCH RYNKOW
Na terenie takich form ochrony jak park krajobrazowy może nawet powstać zespół wiatraków o mocy do 100 MG. Nie wiecie o tym ? Przepisy kochani , jeszcze raz przepisy sie kłaniają!!!
elektrycznosc z wiatru jest drozsza niz ropy czy wegla. ten pomysl nie ma ekonomicznego sensu (chyba ze jest susydiowany podatkami obywateli). o devastacji srodowiska nie pisze, bo jest to oczywiste. w sumie jestesmy podwojnie przegrani, ale jestem pewien,ze ktos na tym zarobil.
Wreszcie ktoś zechciał zainwestować w naszym regionie i od razu wszyscy są przeciw. Ciekawe umiemy tylko na wszystko narzekać.
Jestem ciekaw ile osób wyrażający negatywne opinie w ogóle wie gdzie ten wiatrak stoi i czy kiedykolwiek tam byli, że tak się oburzają na to że im ktoś krajobraz niszczy. A ten kto tam był to wie że kilkaset metrów od tego wiatraka stoi paskudna wieża ciśnień i do tej poty jakoś nikt nie narzekał na to że psuje ona krajobraz
Ja osobiście bardzo lubiłem to miejsce i niewątpliwie nigdy one już nie będzie takie samo, ale ciszę się że ktoś chce je dobrze zagospodarować.
Janucha: Skoro zwierzęta tak uciekają od tej elektrowni to skąd się wzięły te sterty ptaków pod elektrowniami wiatrowymi w Holandi?
Po prostu infradzwieki swietnie sie przenosza przez grunt. Powietrze nie jest tak dobrym srodkiem rozchodzenia sie infradzwiekow. Dlatego Amerykance wytwornice infradzwiekow podlaczali do gruntu a nie budowali specjalnych glosnikow. Naprawde nie zycze nikomua takiego sasiedztwa.
Janucha: Czy perspektywa braku kretów w promieniu kilkuset metrów od elektrowni jest tak przerażająca? Poza tym sam piszesz że się do tego przyzwyczajają.
jak mozesz porownywac maly wiatraczek na dzialce z 90 metrowym monstrum. To tak jakbys porownywal kominek babciny do elektrocieplowni Siekierki. A tych wiatraczkow maja wam tam wiecej postawic.
poloneza caro kupi ten, kto jest naprawde gupi ;p co jest lepsze: 30 MW czy park i roche zwierzyny? A'propos jakiegos anonima: przepisy nalezy miec centralnie w dpie przepisy wymysla czlowiek, czyli taka ciota jak my wszyscy, ktora nie kumajac chociazby terrii chaosu bierze sie za ukladanie swiata... ten teren i las jest troche starszy od naszej sprzedajnej rasy troche szacuneczku i wiecej myslenia... KIT jak (#u!
Prawie same brednie w tych komentarzach, jak zwykle wypowiedzi w stylu kiepskiego pseudografiti (tu byłem, oto moje siusiu).
Toto się ma bardzo, bardzo wolno obracać (prototyp, poszukajcie sobie w sieci), nie generować infradźwięków. Ciekawe może być tylko to, za czyje pieniądze, po co to i dlaczego tam, i kto dał zezwolenie. Jak ktoś coś wie, niech napisze. "Ekolodzy" gotować kaszkę i nie graficić.