116
02.02.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
WNIOSEK JEST PROSTY, JEZELI ZACHUD SIE WYCOFUJE TO ZNACZY ZE PRODUCENT TURBIN SZUKA NOWYCH RYNKOW
WD-40 (2003.02.06)

info

0  
  0
Na terenie takich form ochrony jak park krajobrazowy może nawet powstać zespół wiatraków o mocy do 100 MG. Nie wiecie o tym ? Przepisy kochani , jeszcze raz przepisy sie kłaniają!!!
(2003.02.06)

info

0  
  0
elektrycznosc z wiatru jest drozsza niz ropy czy wegla. ten pomysl nie ma ekonomicznego sensu (chyba ze jest susydiowany podatkami obywateli). o devastacji srodowiska nie pisze, bo jest to oczywiste. w sumie jestesmy podwojnie przegrani, ale jestem pewien,ze ktos na tym zarobil.
fm (2003.02.07)

info

0  
  0
Wreszcie ktoś zechciał zainwestować w naszym regionie i od razu wszyscy są przeciw. Ciekawe umiemy tylko na wszystko narzekać. Jestem ciekaw ile osób wyrażający negatywne opinie w ogóle wie gdzie ten wiatrak stoi i czy kiedykolwiek tam byli, że tak się oburzają na to że im ktoś krajobraz niszczy. A ten kto tam był to wie że kilkaset metrów od tego wiatraka stoi paskudna wieża ciśnień i do tej poty jakoś nikt nie narzekał na to że psuje ona krajobraz Ja osobiście bardzo lubiłem to miejsce i niewątpliwie nigdy one już nie będzie takie samo, ale ciszę się że ktoś chce je dobrze zagospodarować.
MaRS (2003.02.07)

info

0  
  0
Janucha: Skoro zwierzęta tak uciekają od tej elektrowni to skąd się wzięły te sterty ptaków pod elektrowniami wiatrowymi w Holandi?
MaRS (2003.02.07)

info

0  
  0
Po prostu infradzwieki swietnie sie przenosza przez grunt. Powietrze nie jest tak dobrym srodkiem rozchodzenia sie infradzwiekow. Dlatego Amerykance wytwornice infradzwiekow podlaczali do gruntu a nie budowali specjalnych glosnikow. Naprawde nie zycze nikomua takiego sasiedztwa.
Janucha (2003.02.07)

info

0  
  0
Janucha: Czy perspektywa braku kretów w promieniu kilkuset metrów od elektrowni jest tak przerażająca? Poza tym sam piszesz że się do tego przyzwyczajają.
MaRS (2003.02.07)

info

0  
  0
jak mozesz porownywac maly wiatraczek na dzialce z 90 metrowym monstrum. To tak jakbys porownywal kominek babciny do elektrocieplowni Siekierki. A tych wiatraczkow maja wam tam wiecej postawic.
Janucha (2003.02.07)

info

0  
  0
poloneza caro kupi ten, kto jest naprawde gupi ;p co jest lepsze: 30 MW czy park i roche zwierzyny? A'propos jakiegos anonima: przepisy nalezy miec centralnie w dpie przepisy wymysla czlowiek, czyli taka ciota jak my wszyscy, ktora nie kumajac chociazby terrii chaosu bierze sie za ukladanie swiata... ten teren i las jest troche starszy od naszej sprzedajnej rasy troche szacuneczku i wiecej myslenia... KIT jak (#u!
welur (2003.02.07)

info

0  
  0
Prawie same brednie w tych komentarzach, jak zwykle wypowiedzi w stylu kiepskiego pseudografiti (tu byłem, oto moje siusiu). Toto się ma bardzo, bardzo wolno obracać (prototyp, poszukajcie sobie w sieci), nie generować infradźwięków. Ciekawe może być tylko to, za czyje pieniądze, po co to i dlaczego tam, i kto dał zezwolenie. Jak ktoś coś wie, niech napisze. "Ekolodzy" gotować kaszkę i nie graficić.
Jasio (2003.02.08)

info

0  
  0