UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elektrycznosc z wiatru jest drozsza niz ropy czy wegla. ten pomysl nie ma ekonomicznego sensu (chyba ze jest susydiowany podatkami obywateli). o devastacji srodowiska nie pisze, bo jest to oczywiste. w sumie jestesmy podwojnie przegrani, ale jestem pewien,ze ktos na tym zarobil.
fm