UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prawie same brednie w tych komentarzach, jak zwykle wypowiedzi w stylu kiepskiego pseudografiti (tu byłem, oto moje siusiu). Toto się ma bardzo, bardzo wolno obracać (prototyp, poszukajcie sobie w sieci), nie generować infradźwięków. Ciekawe może być tylko to, za czyje pieniądze, po co to i dlaczego tam, i kto dał zezwolenie. Jak ktoś coś wie, niech napisze. "Ekolodzy" gotować kaszkę i nie graficić.
Jasio