UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wreszcie ktoś zechciał zainwestować w naszym regionie i od razu wszyscy są przeciw. Ciekawe umiemy tylko na wszystko narzekać. Jestem ciekaw ile osób wyrażający negatywne opinie w ogóle wie gdzie ten wiatrak stoi i czy kiedykolwiek tam byli, że tak się oburzają na to że im ktoś krajobraz niszczy. A ten kto tam był to wie że kilkaset metrów od tego wiatraka stoi paskudna wieża ciśnień i do tej poty jakoś nikt nie narzekał na to że psuje ona krajobraz Ja osobiście bardzo lubiłem to miejsce i niewątpliwie nigdy one już nie będzie takie samo, ale ciszę się że ktoś chce je dobrze zagospodarować.
MaRS