UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawie same brednie w tych komentarzach, jak zwykle wypowiedzi w stylu kiepskiego pseudografiti (tu byłem, oto moje siusiu). Toto się ma bardzo, bardzo wolno obracać (prototyp, poszukajcie sobie w sieci), nie generować infradźwięków. Ciekawe może być tylko to, za czyje pieniądze, po co to i dlaczego tam, i kto dał zezwolenie. Jak ktoś coś wie, niech napisze. "Ekolodzy" gotować kaszkę i nie graficić.

Jasio

Anuluj