UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
elektrycznosc z wiatru jest drozsza niz ropy czy wegla. ten pomysl nie ma ekonomicznego sensu (chyba ze jest susydiowany podatkami obywateli). o devastacji srodowiska nie pisze, bo jest to oczywiste. w sumie jestesmy podwojnie przegrani, ale jestem pewien,ze ktos na tym zarobil.
fm