A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jasiu, nie słyszałeś o ekoterroryźmie? Są na świecie takie pluskwy, które pod pretekstem ratowania kretów i dżdżownic dziarsko torpedują każdą inwestycję, póki nie dostaną w łapę. Rzekomo datek na działalność statutową. Ta zaraza jest też już u nas, a kto wie, czy nie spoziera już łapczywie na te wiatraki ?
Leon, coś wiesz czy graficisz? Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał hydrze... Nazwiska, koneksje, sponsorzy?
Jasio: Infradźwięki powstają właśnie podczas wolnego obracania, dlatego są infra. Wiatraki na efekt Magnusa tez je emitują tyle, że podobno trochę mniej. Jak to będzie naprawdę pokaże życie.
Niepodpisany: To ma być ok. sześć obrotów na minutę. Nie ma takich infra, najwyżej trzęsienie ziemi! I nie znaczy to, że jak mielisz językiem, to Cię pokręci (słuszne wyłącznie w przypadku, jak mieli żona, ale to nie infradźwięki...). I do rzeczy: wiesz coś, czy chcesz zaistnieć?
Jasiu, ogłady trochę... Niepodpisany, zdaje się, chciał pomóc. Gdyby chciał zaistnieć, pewnie by się podpisał.
Po co park ,przecież w Czechowie jest góra podobnych gabarytów .I nie jest to park ani własność
prywatna a z E7 był by piękny widok na tego typu zabudowania
Encykopedia: "Infradźwięki, fale akustyczne o częstotliwości mniejszej od 20 Hz. Infradźwięki nie są słyszane przez człowieka, lecz przy odpowiednim poziomie ciśnienia akustycznego mogą oddziaływać powodując zaniepokojenie, nudności itp." Jak na moje to 6 obr/min jest mniejsze od 20 Hz :-)
Jasio do szkół.
Jak na moje to 6 obr/min jest mniejsze od 20 Hz :) chiba niekonicznie ilosc obrotow to tylko jeden z czynnikow... teoria chaosu [a moze halasu ;)] sie klania... Zaistnialy juz Jasio do szkol! juz dosc bredni prosze... jak mozna autorytatywnie przyjmowac stanowisko nie majac 100% pewnych metod pomiarowych a skad wiadomo, jakie infradzwieki komu szkodza? To wymaga przeca prob
a zywca z kazdym gatunkiem fe! Pomijajac fuckt, ze infra to one sa dla nas sluchowych ulomow i to nasza skala podlug ktorej oceniamy swiat. Nie chce mi sie dluzej rozwijac do encyklopedii ;)
Macie świętą rację co do infra, rzeczywiście nie ma granicy od dołu. Wiatrak będzie głównie generował ok. 0,3 Hz. Moje pytanie zamierzało skierować dyskusję na informacje fundamentalne (kto, za co i dlaczego), niestety bez odzewu, więc finito.