116
02.02.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest bubel ktory stoi i rdzewieje spytajcie ile energi wypodukowal.Cos wiem na ten temat.
budowniczy (2003.10.29)

info

0  
  0
Jesli zdecydowalismy ,ze mamy park krajobrazowy to tak trzymajmy . Jesli chcemy stawiac tam elektrownie wiatrowe ,to zrezygnujmy z nazwy "Park Krajobrazowy " .
oli p (2004.01.30)

info

0  
  0
Przepraszam wszystkich postepowcow i tych , ktorym nie zalezy .Zastanowcie sie nad tym , czy ktos kto np. 20 lat temu ,decydowal o tym ,ze ustanawia sie park rajobrazowy, zrobil to zeby popsuc interesy panu Hieronimowi Z. czy Zenonowi W. w stawianiu elektrowni wiatrowych ?. Wydaje mi sie , ze ustanawiajac Park Krajobrazowy ludzie Ci kierowali sie ochrona srodowiska naturalnego czlowieka i niech inwestorzy szukaja miejsc dogodnych dla siebie ,lecz tak by nie godzic w dobro ogolu .Bo jesli bedzie inaczej ,to w niedlugim czasie ,gdy pojedziemy np. do Stegny, to bedziemy tam wypoczywac w obecnosci : zjezdzalni dla dzieci ,gumowego zamku , i kilku elektrowni wiatrowych .
mierzeja (2004.01.30)

info

0  
  0
To prawda, że w okolicy Milejewa pogoda jest zawsze trochę inna a i czasem wiatru więcej ale ludzie..........park to park do tego krajobrazowy.........rozejrzyjcie się dookoła....tyle pól stoi ugorem........choćby w okolicy Malborka........bliżej Rosji nie oznacza więcej wiatru!!!...............Mamy tyle ładnych terenów, że powinniśmy inwestować w turystykę nie elektrownie!!!!!!.............Wierzcie mi TU JEST PIĘKNIE............obecnie sama tęsknie za elbląskimi (i okolic) krajobrazami..........
tymczasowa Wrocławianka (2004.04.27)

info

0  
  0
tak to duze nieporozumienie...
robert_konstruktor_wiatraka (2004.04.27)

info

0  
  0
wydaje mi się że w sytuacji gdy Parki Krajobrazowe nie zezwalają na postawienie domku jednorodzinnego z płaskim dachem, stawiając restrykcyjne wymogi odnośnie kąta nachylenia dachu, równocześnie robiąc problemy z o wiele mniej istotnych rzeczy, wydanie pozwolenia na postawienie wiatraków wydaje się lekko zdumiewającą decyzją.
lukas (2004.07.05)

info

0  
  0
w elblągu by takiego czegoś nawet niepostawili bo unas niema takich wiatrów takie coś stawia sie w pobliżu plaży gdzie są silne podmuchy wiatru
ja to ja (2005.02.12)

info

0  
  0
napisali że doruwnywał by trzem wierzowcom postawionym jeden na drugim zacznijcie od tego że w elblągu niema wogule wieżowców są tylko bloki i domy chyba niewidzieli jak wygląda wieżowiec
ja to ja (2005.02.12)

info

0  
  0
ja to ja: A jakies ty szkoly pokonczyl, niedouku?
(2005.02.13)

info

0  
  0
Domyslam sie, ze wszyscy ktorzy glosowali na "hit" nie doczytali artykulu do konca!! Blagam... gdzie takie wiatraki w parku krajobrazowym?? Gdzie sa ekolodzy i gdzie rozsadek dyrekcji parku? Wiatraki tak... PARK NIE!!!
Neonik (2005.06.21)

info

0  
  0