UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przepraszam wszystkich postepowcow i tych , ktorym nie zalezy .Zastanowcie sie nad tym , czy ktos kto np. 20 lat temu ,decydowal o tym ,ze ustanawia sie park rajobrazowy, zrobil to zeby popsuc interesy panu Hieronimowi Z. czy Zenonowi W. w stawianiu elektrowni wiatrowych ?. Wydaje mi sie , ze ustanawiajac Park Krajobrazowy ludzie Ci kierowali sie ochrona srodowiska naturalnego czlowieka i niech inwestorzy szukaja miejsc dogodnych dla siebie ,lecz tak by nie godzic w dobro ogolu .Bo jesli bedzie inaczej ,to w niedlugim czasie ,gdy pojedziemy np. do Stegny, to bedziemy tam wypoczywac w obecnosci : zjezdzalni dla dzieci ,gumowego zamku , i kilku elektrowni wiatrowych .
mierzeja