UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
napisali że doruwnywał by trzem wierzowcom postawionym jeden na drugim zacznijcie od tego że w elblągu niema wogule wieżowców są tylko bloki i domy chyba niewidzieli jak wygląda wieżowiec
ja to ja
napisali że doruwnywał by trzem wierzowcom postawionym jeden na drugim zacznijcie od tego że w elblągu niema wogule wieżowców są tylko bloki i domy chyba niewidzieli jak wygląda wieżowiec
ja to ja