UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

napisali że doruwnywał by trzem wierzowcom postawionym jeden na drugim zacznijcie od tego że w elblągu niema wogule wieżowców są tylko bloki i domy chyba niewidzieli jak wygląda wieżowiec

ja to ja

Anuluj