116
02.02.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ten wiatrak wcale nie dziala to makieta i w dodatku rozsypuje sie widze to na codzien bo tam mieszkam
ralf18 (2005.12.06)
Poprostu wiedzieli ze nie zadziała.
Z.B. (2014.04.30)
Poprostu wiedzieli ze nie zadziała.
Z.B. (2014.04.30)
Wszyscy sie tak madrzyli na temat tego wiatraku a każdy z was nie ma kompletnie bladego pojecia po co tam stanął i dlaczego nie dzialal i nie zadziala nigdy. I myślę ze zawsze będziecie żyli ze swoimi teoriami do końca zycia. Ja np wiem jaka jest prawda bo miałem z tym sporo wspólnego a jest prosta i okrutna
wujek dobra rada (2014.10.08)
Wszyscy sie tak madrzyli na temat tego wiatraku a każdy z was nie ma kompletnie bladego pojecia po co tam stanął i dlaczego nie dzialal i nie zadziala nigdy. I myślę ze zawsze będziecie żyli ze swoimi teoriami do końca zycia. Ja np wiem jaka jest prawda bo miałem z tym sporo wspólnego a jest prosta i okrutna
wujek dobra rada (2014.10.08)

info

0  
  0
wujek dobra rada napisz dlaczego
on1231231 (2015.09.01)

info

0  
  0