UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesli zdecydowalismy ,ze mamy park krajobrazowy to tak trzymajmy . Jesli chcemy stawiac tam elektrownie wiatrowe ,to zrezygnujmy z nazwy "Park Krajobrazowy " .
oli p
Jesli zdecydowalismy ,ze mamy park krajobrazowy to tak trzymajmy . Jesli chcemy stawiac tam elektrownie wiatrowe ,to zrezygnujmy z nazwy "Park Krajobrazowy " .
oli p