UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesli zdecydowalismy ,ze mamy park krajobrazowy to tak trzymajmy . Jesli chcemy stawiac tam elektrownie wiatrowe ,to zrezygnujmy z nazwy "Park Krajobrazowy " .

oli p

Anuluj