UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda, że w okolicy Milejewa pogoda jest zawsze trochę inna a i czasem wiatru więcej ale ludzie..........park to park do tego krajobrazowy.........rozejrzyjcie się dookoła....tyle pól stoi ugorem........choćby w okolicy Malborka........bliżej Rosji nie oznacza więcej wiatru!!!...............Mamy tyle ładnych terenów, że powinniśmy inwestować w turystykę nie elektrownie!!!!!!.............Wierzcie mi TU JEST PIĘKNIE............obecnie sama tęsknie za elbląskimi (i okolic) krajobrazami..........
tymczasowa Wrocławianka