UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w elblągu by takiego czegoś nawet niepostawili bo unas niema takich wiatrów takie coś stawia sie w pobliżu plaży gdzie są silne podmuchy wiatru

ja to ja

Anuluj