UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w elblągu by takiego czegoś nawet niepostawili bo unas niema takich wiatrów takie coś stawia sie w pobliżu plaży gdzie są silne podmuchy wiatru
ja to ja
w elblągu by takiego czegoś nawet niepostawili bo unas niema takich wiatrów takie coś stawia sie w pobliżu plaży gdzie są silne podmuchy wiatru
ja to ja