A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie dosc ze buduja to tyle czasu i sie ociagaja to widac ze bedzie to jakas tandeta. wstyd. podajcie sie do dymisji ludzie dubajskiego pinokia!
a gdzie jest kiejsce tam ta budka czy ja to. , tam gdzie bedzie typ siedzial i otwiera; l
A w jakim mieście w Holandii jest zainstalowany nasz most ?
Ludzie jeszcze nie bylo wykonczeniowki mostu, a Wy juz porownujecie???
Dlaczego brak jest nowoczesnych pleksiglasowych barierek (tak jak na Zawadzie), co by wandale miały co tłuc, a jakaś firma ciągle wymieniać. taki nieprzemyślany jakiś ten most (ale może jeszcze założą) Nobla dla projektanta na Zawadzie, za te pleksiglasowe ciągle wybite i wymieniane cuda.
Mosty zostały rozebrane za czasów Nowaczyka a nie Słoniny. To Nowaczyk stwierdził że bez sensu stawiać most pontonowy, a także rozbierać najpierw jeden potem drugi most więc rozebrał dwa.
za Słoniny była mowa o moście pontonowym. To Nowaczyk odciął zakanalaków od miasta
A bedzie to konstrukcja przejezdna dla samochodow???, bo tak wyglada. .. ale nawet jesli tak, to pewnie ruch zablokuja. Szkoda.
Starowka by duzo zyskala, gdyby troche wiecej ruchu na niej bylo, i byla by to przejazdowa czesc miasta.
Wie ktos cos, czy bedzie przejezdna??
jaki to most to jakas kladka smiech na sali kto do tego dopuscil i jeszcze grzebia sie tam jak muchy w smole za nasze pieniadze oddajcie nam most APELUJE ps. za ta zenade napewno ktos w ratuszu wziol kase bo inaczej to by ich jusz dawno pogonili z tad z elblazkowem coraz gorzej niestety