29
21.05.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie dosc ze buduja to tyle czasu i sie ociagaja to widac ze bedzie to jakas tandeta. wstyd. podajcie sie do dymisji ludzie dubajskiego pinokia!
turban (2012.05.21)

info

0  
  0
a gdzie jest kiejsce tam ta budka czy ja to. , tam gdzie bedzie typ siedzial i otwiera; l
(2012.05.21)

info

0  
  0
A w jakim mieście w Holandii jest zainstalowany nasz most ?
us (2012.05.21)

info

0  
  0
Ludzie jeszcze nie bylo wykonczeniowki mostu, a Wy juz porownujecie???
(2012.05.21)

info

0  
  0
Dlaczego brak jest nowoczesnych pleksiglasowych barierek (tak jak na Zawadzie), co by wandale miały co tłuc, a jakaś firma ciągle wymieniać. taki nieprzemyślany jakiś ten most (ale może jeszcze założą) Nobla dla projektanta na Zawadzie, za te pleksiglasowe ciągle wybite i wymieniane cuda.
(2012.05.22)

info

0  
  0
Mosty zostały rozebrane za czasów Nowaczyka a nie Słoniny. To Nowaczyk stwierdził że bez sensu stawiać most pontonowy, a także rozbierać najpierw jeden potem drugi most więc rozebrał dwa. za Słoniny była mowa o moście pontonowym. To Nowaczyk odciął zakanalaków od miasta
jasiek_zakanalak (2012.05.22)

info

0  
  0
A bedzie to konstrukcja przejezdna dla samochodow???, bo tak wyglada. .. ale nawet jesli tak, to pewnie ruch zablokuja. Szkoda. Starowka by duzo zyskala, gdyby troche wiecej ruchu na niej bylo, i byla by to przejazdowa czesc miasta. Wie ktos cos, czy bedzie przejezdna??
Starowka dla ludzi (2012.05.22)

info

0  
  0
moim zdaniem most jest bardzo podobny do orginału. .. ..
(2012.05.22)

info

0  
  0
jaki to most to jakas kladka smiech na sali kto do tego dopuscil i jeszcze grzebia sie tam jak muchy w smole za nasze pieniadze oddajcie nam most APELUJE ps. za ta zenade napewno ktos w ratuszu wziol kase bo inaczej to by ich jusz dawno pogonili z tad z elblazkowem coraz gorzej niestety
(2012.05.22)

info

0  
  0
most to zasługa waszego Henia maruderzy
popapraniec (2012.05.22)

info

0  
  0