UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A bedzie to konstrukcja przejezdna dla samochodow???, bo tak wyglada. .. ale nawet jesli tak, to pewnie ruch zablokuja. Szkoda. Starowka by duzo zyskala, gdyby troche wiecej ruchu na niej bylo, i byla by to przejazdowa czesc miasta. Wie ktos cos, czy bedzie przejezdna??

Starowka dla ludzi

Anuluj