29
21.05.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mały poślizg rok czasu hahaha
(2012.05.22)

info

0  
  0
Mały poślizg rok czasu hahaha
(2012.05.22)

info

0  
  0
Zwodzą nas wykonawcy dlatego nazywa się zwodzony :)
lolelb (2012.05.22)

info

0  
  0
ciekawe czy bedzie otwarty w lipcu ????? który to już termin. .. nikt tego nie pilnuje pan nowaczyk jaja sobie robi z ludzi z zakanału dał jakiś śmieszny autobus ( grat ) co strach wsiadać. .. .autobusy jadą 3 pod rząd a potem godzina przerwy kto sie tym wogóle zajmuje??? za nieterminowe oddanie powinna firma kare zabulić i to pożądną to za robote by sie wzieli a nie tylko siedzą i chleją dzień w dzień. .. .. pilnujcie ich trochę. .. .. a pan nowaczyk jak za coś się weżmie to niech troche pomyśli. .. ..
basienka (2012.05.22)

info

0  
  0
tak ma być przejezdna dla aut
do os. wyżej (2012.05.22)

info

0  
  0
Basieńko skoro autobus grat, do dawaj z lacza i nie narzekaj
(2012.05.23)

info

0  
  0
Ma być most przejezdny tylko dla POJAZDÓW UPRZYWILEJOWANYCH
(2012.05.23)

info

0  
  0
omg co za shit! Poprzednie mosty były o wiele wiele ŁADNIEJSZE! a to. .. to co to niby jest?! Grzesiu nie postarałeś się! Nie dość że to nie wygląda to jeszcze oddane do użytku 2 lata po terminie! buhehee!
Bi3it (2012.05.23)

info

0  
  0
kładka dla pieszych poi rozebraniu mostu podnoszonego przez dwóch prac kreconcych korbami była wykonana w latach 70 /o ile się nie myle/ jako konstrukcja stalowa spawana wykonana przeZ EFUO I W PIERWSZEJ WERCJI MIAŁA BYC DOPUSZCZONA DO PRZEJAZDÓW przez sam. osobowe. Konstrukcje tego rodzaju mogą stać dziesiątki lat. KŁADKA MIAŁA DUŻY PRZSWIT TAK BY MOGŁY PRZEPŁYWAĆ STATECZKI ŻEGLUGI. .KOMUŚ SIĘ POMIESZAŁO W GŁOWIE I KAZAŁ ZDEMONTOWAC OBYDWIE A LUDZIE PRZEKLINAJĄ TĄ DECYZJE
STARY WIAR (2012.05.23)

info

0  
  0