A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mały poślizg rok czasu hahaha
Mały poślizg rok czasu hahaha
Zwodzą nas wykonawcy dlatego nazywa się zwodzony :)
ciekawe czy bedzie otwarty w lipcu ????? który to już termin. .. nikt tego nie pilnuje pan nowaczyk jaja sobie robi z ludzi z zakanału dał jakiś śmieszny autobus ( grat ) co strach wsiadać. .. .autobusy jadą 3 pod rząd a potem godzina przerwy kto sie tym wogóle zajmuje??? za nieterminowe oddanie powinna firma kare zabulić i to pożądną to za robote by sie wzieli a nie tylko siedzą i chleją dzień w dzień. .. .. pilnujcie ich trochę. .. .. a pan nowaczyk jak za coś się weżmie to niech troche pomyśli. .. ..
tak ma być przejezdna dla aut
Basieńko skoro autobus grat, do dawaj z lacza i nie narzekaj
Ma być most przejezdny
tylko dla POJAZDÓW UPRZYWILEJOWANYCH
omg co za shit! Poprzednie mosty były o wiele wiele ŁADNIEJSZE! a to. .. to co to niby jest?! Grzesiu nie postarałeś się! Nie dość że to nie wygląda to jeszcze oddane do użytku 2 lata po terminie! buhehee!
kładka dla pieszych poi rozebraniu mostu podnoszonego przez dwóch prac kreconcych korbami była wykonana w latach 70 /o ile się nie myle/ jako konstrukcja stalowa spawana wykonana przeZ EFUO I W PIERWSZEJ WERCJI MIAŁA BYC DOPUSZCZONA DO PRZEJAZDÓW przez sam. osobowe. Konstrukcje tego rodzaju mogą stać dziesiątki lat. KŁADKA MIAŁA DUŻY PRZSWIT TAK BY MOGŁY PRZEPŁYWAĆ STATECZKI ŻEGLUGI. .KOMUŚ SIĘ POMIESZAŁO W GŁOWIE I KAZAŁ ZDEMONTOWAC OBYDWIE A LUDZIE PRZEKLINAJĄ TĄ DECYZJE