UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A bedzie to konstrukcja przejezdna dla samochodow???, bo tak wyglada. .. ale nawet jesli tak, to pewnie ruch zablokuja. Szkoda. Starowka by duzo zyskala, gdyby troche wiecej ruchu na niej bylo, i byla by to przejazdowa czesc miasta. Wie ktos cos, czy bedzie przejezdna??
Starowka dla ludzi