UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego brak jest nowoczesnych pleksiglasowych barierek (tak jak na Zawadzie), co by wandale miały co tłuc, a jakaś firma ciągle wymieniać. taki nieprzemyślany jakiś ten most (ale może jeszcze założą) Nobla dla projektanta na Zawadzie, za te pleksiglasowe ciągle wybite i wymieniane cuda.