UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jaki to most to jakas kladka smiech na sali kto do tego dopuscil i jeszcze grzebia sie tam jak muchy w smole za nasze pieniadze oddajcie nam most APELUJE ps. za ta zenade napewno ktos w ratuszu wziol kase bo inaczej to by ich jusz dawno pogonili z tad z elblazkowem coraz gorzej niestety