UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jaki to most to jakas kladka smiech na sali kto do tego dopuscil i jeszcze grzebia sie tam jak muchy w smole za nasze pieniadze oddajcie nam most APELUJE ps. za ta zenade napewno ktos w ratuszu wziol kase bo inaczej to by ich jusz dawno pogonili z tad z elblazkowem coraz gorzej niestety