UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie dosc ze buduja to tyle czasu i sie ociagaja to widac ze bedzie to jakas tandeta. wstyd. podajcie sie do dymisji ludzie dubajskiego pinokia!
turban
nie dosc ze buduja to tyle czasu i sie ociagaja to widac ze bedzie to jakas tandeta. wstyd. podajcie sie do dymisji ludzie dubajskiego pinokia!
turban