UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nowaczyk to porażka wyborcza i każdy o tym wie poczekajmy na koniec tej marnej prezydentury opartej na lansie i obietnicach, a potem pójdźmy i wybierzmy na Prezydenta Elbląga godnego, pracowitego i honorowego człowieka


Anuluj