UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nowaczyk to porażka wyborcza i każdy o tym wie poczekajmy na koniec tej marnej prezydentury opartej na lansie i obietnicach, a potem pójdźmy i wybierzmy na Prezydenta Elbląga godnego, pracowitego i honorowego człowieka