UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Banda idiotów i frustratów. .. zastanawiam się co musiałby zrobić jakikolwiek Prezydent żebyście go z błotem nie zmieszali. .. prostacy! Przez Takich jak Wy plewy miejskie w tym mieście żyć się nie chce. Uprzedzając głupawe komentarze. .. jestem Elblążaninem, żyje i do końca świata będę kochał to miasto i współczuł takim imbecylom internetowym jak Wy. Macie jaja? To idźcie i powiedzcie to Prezydentowi w twarz tchórze. ..
NE 00001