UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Adam wiedizał że należy mieć kask na głowie! Znaczy się ma co chronić. A prezydent nie musi? Taki lans pomijający bezpieczeństwo to czysta głupota. Kask i kamizelka odblaskowa to podstawa. Zdrowy rozsądek powinien to podpowiedzieć KAŻDEMU! Nie jest to wymagane prawem a powinno skoro sami ludzie (w tym prezydent) nie są wstanie pomyśleć. Kask + kamiezelka odblaskowa to podstawa a nie wstyd! Wstydem jest lansowanie się i dawanie złego przykładu młodzieży. BO to bardzo zły przykład! Warto brać przykład ze Skandynawii gdzie człowiek bez kasku i odblasków wygląda dziwnie. ..
AliBali