UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może na prezydenturę P. Nowaczyka należy spojrzeć trochę inaczej, więcej wymagać wiecej poprzez radnych od urzędników. Może i wtedy znajdą się tanie dzialki pod male domki na niedoszłym osiedlu Wyżynna, czy Łęczycka róg Rawskiej, lub dziesiatki ha na Warszawskim Przedmieściu, Dąbrowskiego /Okólnik - piekne tereny. I chcący się budować w Elblągu nie będzie musiał stawać przed dylematem : Starówka, bloki, czy Krasny Las.