A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ciebie przydupasie NE 0001
temu panu już dziękujemy - nowaczyk musi odejść - temu panu już dziękujemy - nowaczyk musi odejść - temu panu już dziękujemy - nowaczyk musi odejść - temu panu już dziękujemy - nowaczyk musi odejść
Nie jestem zwolennikem p. Grzegorza, chociaż znamy się dobre 10 lat.
Byłem na imprezie, było fajnie i za rok też będę.
Nie ważne czy poprowadzi to prezydent, premier czy ksiądz.
Dla mnie impreza nie jest POLITYCZNA !
Wielki Grzesio na rower wsiadł. Niedługo z Rysiem Rynkowskim śpiewać zacznie. Oj tylko czekać jak z Olimpią zacznie w piłkę grać a z panczenistami na rolkach jeździć. Pijaru marnego ciąg dalszy.
widać, że prezydent nie szarżuje na rowerze jeżdząc z gołą głową nie chciał pokazywać wiraże, a żeby po mieście jezdzić bezpiecznie bez nadmiernej prędkości
Dla dzieciaka blisko 40 km/h to już szybkość, powinien mieć ochraniacze
kobiety w ciąży nie powinny wsiadać na siodełko, a tym bardziej za kierownice
Rodzice w kabrioletach już powinni jeździć w chełmach, żeby młodsi mieli wzór
jak helikopter piszemy H E Ł M
Joanna Mucha zrobiła runde honorową wokół stadionu jak nie był przygotowany nagimi nogami