64
21.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ciebie przydupasie NE 0001
(2012.04.22)

info

0  
  0
temu panu już dziękujemy - nowaczyk musi odejść - temu panu już dziękujemy - nowaczyk musi odejść - temu panu już dziękujemy - nowaczyk musi odejść - temu panu już dziękujemy - nowaczyk musi odejść
(2012.04.23)

info

0  
  0
Nie jestem zwolennikem p. Grzegorza, chociaż znamy się dobre 10 lat. Byłem na imprezie, było fajnie i za rok też będę. Nie ważne czy poprowadzi to prezydent, premier czy ksiądz. Dla mnie impreza nie jest POLITYCZNA !
pierwiastek (2012.04.23)

info

0  
  0
Wielki Grzesio na rower wsiadł. Niedługo z Rysiem Rynkowskim śpiewać zacznie. Oj tylko czekać jak z Olimpią zacznie w piłkę grać a z panczenistami na rolkach jeździć. Pijaru marnego ciąg dalszy.
MARNY TYP (2012.04.23)

info

0  
  0
widać, że prezydent nie szarżuje na rowerze jeżdząc z gołą głową nie chciał pokazywać wiraże, a żeby po mieście jezdzić bezpiecznie bez nadmiernej prędkości
bez kakakasku (2012.04.23)

info

0  
  0
Dla dzieciaka blisko 40 km/h to już szybkość, powinien mieć ochraniacze
zulawianka (2012.04.23)

info

0  
  0
kobiety w ciąży nie powinny wsiadać na siodełko, a tym bardziej za kierownice
(2012.04.23)

info

0  
  0
Rodzice w kabrioletach już powinni jeździć w chełmach, żeby młodsi mieli wzór
pomorze (2012.04.23)

info

0  
  0
jak helikopter piszemy H E Ł M
śmigło (2012.04.23)

info

0  
  0
Joanna Mucha zrobiła runde honorową wokół stadionu jak nie był przygotowany nagimi nogami
wiatr we włosach (2012.04.23)

info

0  
  0