UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może na prezydenturę P. Nowaczyka należy spojrzeć trochę inaczej, więcej wymagać wiecej poprzez radnych od urzędników. Może i wtedy znajdą się tanie dzialki pod male domki na niedoszłym osiedlu Wyżynna, czy Łęczycka róg Rawskiej, lub dziesiatki ha na Warszawskim Przedmieściu, Dąbrowskiego /Okólnik - piekne tereny. I chcący się budować w Elblągu nie będzie musiał stawać przed dylematem : Starówka, bloki, czy Krasny Las.