UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nowaczyk to porażka wyborcza i każdy o tym wie poczekajmy na koniec tej marnej prezydentury opartej na lansie i obietnicach, a potem pójdźmy i wybierzmy na Prezydenta Elbląga godnego, pracowitego i honorowego człowieka