UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby się sensownie wypowiadać na temat telewizji TRWAM i Radia Maryja należałoby oglądać (słuchać) tych stacji. Od czasu do czasu słucham i nie widzę nic złego w audycjach które emitują (nadają) redemptoryści. Powiem więcej - zauważyłem, że poruszane są realne problemy, jest dużo filmów dokumentalnych i wartościowych programów. Tylko człowiek o wąskich horyzontach myślowych nie jest w stanie tego wychwycić.
KJS