120
15.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani Basiu! To oburzające, że nie ujęto Pani na żadnym ze zdjęć. W końcu jako jedna z niewielu zaniżała tam pani średnią wieku.
(2012.04.16)

info

0  
  0
Gratuluję poziomu rozmowy większości osób po obu stronach "barykady". Jak dla mnie nazwa marszu trochę chybiona. Zarówno RM jak i TT szerzą swoje poglądy i do bezstronności im daleko, którą według mnie charakteryzują się wolne media. Nie oszukujmy się ale kościół staje się instytucją finansową w której często słyszy się "Co łaska ale nie mniej niż. .. ". Co do RM i TT moim zdaniem powinny dalej nadawać, a rozmówcą życzę umiejętności kształtowania poglądów na podstawie informacji z wielu źródeł a nie powtarzanie ślepo opinii "specjalistów" czy to z RM, TVN, TT czy TVP1.
(2012.04.16)

info

0  
  0
Brawo Marta! Wszyscy piszą o "akcji mobilizacyjnej" napędzanej przez Rydzyka, a nie wiele mediów w tym kontekście przywołuje rzecz najważniejszą - decyzja KRRiTV w sprawie multipleksu była podyktowana interesem innych nadawców (TVT deklaruje, że nie ma środków pozwalających na partycypację w kosztach utrzymania platformy cyfrowej), którzy musieliby TVT de facto utrzymywać na platformie. A przede wszystkim TVT w wyniku tej decyzji nie przestanie nadawać, bo nadawała i nadaje drogą kablową (dodam, że miejsca na multipleksie w pierwszej kolejności otrzymali nadawcy analogowi, ta forma transmisji zostanie wyłączona)! Także szacun za wierność faktom! :)
kasaki (2012.04.16)

info

0  
  0
Moherowe psychole hahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!
(2012.04.16)

info

0  
  0
o i poseł Krasulski co to po pijanemu jeździł
(2012.04.16)

info

0  
  0
witam wszystkich przeciwnikow i zwolennikow ojca r!!! pomijajac wszystkie komentarze - chce nie placic podatkow, chce odzyskac moje ziemie i chce z ludzi robic debili - a nie moge-dlaczego ?? bo nie chodze w czarnej sukience= bo nie jestem ksiedzem, ani senatorem, ani poslem-coz te slowa znacza? kazdemu tylko zle sie kojarza i tyle- nie mozna byc czlowiekiem bedac wyzej wymienionymi i tyle. kropka.
(2012.04.16)

info

0  
  0
i Kurski co pedził do stolicy
(2012.04.16)

info

0  
  0
A Fazi naczelny ideolog RM I Trwam w Olimpii El był na przechadzce???
(2012.04.16)

info

0  
  0
Niech Tata Rydzyk sprzeda Maybacha, a kasę do do TVT, to będzie na jakiś okres nadawania.
(2012.04.16)

info

0  
  0
Nie byłem na manifestacji! Nie jestem katolikiem i fanem Rydzyka! Za to od razu widać że Wy wszyscy tu piszący jesteście zorientowani w temacie! Prowadzeni na smyczy przez Michnika, Miecugowa, Durczoka. .. zero samodzielnego i wolnego myślenia. Co wam powiedzą w TVN to i wy powiecie. LEMINGI bez mózgu! Tu nie chodzi o jakieś katolskie prawa, ale w ogóle o wolność dostępu do przestrzeni medialnej opanowanej w Polsce przez wybrańców i zaprzańców! Włączcie samodzielne myślenie matoły! Mohery w gruncie rzeczy wyszły na ulice i bronią WASZEJ PIEPRZONEJ WOLNOŚCI!!!!
niekatol (2012.04.16)

info

0  
  0