UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

NIE ODDAMY WAM TELEWIZJI TRWAM - to tyle w kierunku tych oszołomów, co w życiu nie słuchali radia Maryja ani nie oglądali TV Trwam, a najwiecej pyszczą. Dla tych co chcą wiedzieć jak sprawy maja sie na prawde, to podaje do oglądnięcia posiedzenia z sejmowych komisji na ten temat - jest tam wszystko ukazane i prawda o tej telewizji i bezczelna arogancja i buta obecnej władzy: http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=swd

młody mocher